Cyklodoprava a cykloturistika TSK

TSK pozýva do práce na bicykli

 | 
29.05.2023
 
 

Pred nami je 10. ročník obľúbenej cyklokampane. Zapojte sa aj vy a prospejete nielen svojmu zdraviu, ale aj životnému prostrediu.

Každoročným účastníkom v národnej kampani Do práce na bicykli je aj Trenčiansky samosprávny kraj. Spomedzi zamestnávateľov z celého Slovenska sa mu v roku 2022 ušla 37. priečka s úctyhodným počtom najazdených kilometrov. O takmer 10,5 tisíc kilometrov sa postaralo 46 župných zamestnancov.

Spomedzi samosprávnych krajov sa Trenčianska župa minulý rok umiestnila na 3. priečke s viac ako 305 tisíc najazdenými kilometrami. Viac vám povie krajský cyklokoordinátor Ondrej Repka v priloženom videu.

Registrujte seba a svoj tím na www.dpnb.sk a nenechajte si „pošliapať“ povesť. Dovidenia na bicykli.


Video

TSK pozýva do práce na bicykli

Pred nami je 10. ročník obľúbenej cyklokampane Do práce na bicykli. Zapojte sa a prospejete nielen svojmu zdraviu, ale aj životnému prostrediu.

Fotografie

Prvú časť hornonitrianskej cyklomagistrály otvorili spoločnou jazdou - 20230923_PE_001w Prvú časť hornonitrianskej cyklomagistrály otvorili spoločnou jazdou - 20230923_PE_002w Prvú časť hornonitrianskej cyklomagistrály otvorili spoločnou jazdou - 20230923_PE_005w

Videá

Prvú časť Hornonitrianskej cyklomagistrály otvorili spoločnou jazdou Na dvoch kolesách už ochvíľu aj na hornej Nitre
Považskobystričania sa už nevedia dočkať novej cyklotrasy Reálne kontúry naberá už aj úsek cyklotrasy medzi Ladcami a Púchovom