Cyklodoprava a cykloturistika TSK

Aktuality

Výstavba ďalšieho úseku cyklotrasy na Považí výrazne pokročila Práce na úseku cyklotrasy medzi Ladcami a Púchovom by mali byť ukončené ešte v tomto roku. Cyklistickú infraštruktúru na Považí onedlho rozšíri ďalší dokončený úsek Vážskej cyklomagistrály.
úsek: Ladce - Púchov
V Trenčianskom kraji vzniká unikátny cyklomost Práce na nových úsekoch cyklotrás v kraji napredujú. V rámci Vážskej cyklomagistrály sa naplno pracuje na úseku dlhom takmer 13 km, ktorý prepojí Ladce a Púchov.
úsek: Ladce - Púchov
Prvú časť Hornonitrianskej cyklomagistrály otvorili spoločnou jazdou Trenčianska župa ide príkladom v budovaní cyklistickej infraštruktúry, a to už nie len na Považí. Z druhého nosného projektu župy, Hornonitrianskej cyklomagistrály, bol do užívania verejnosti odovzdaný prvý úsek, cyklotrasa, ktorá vedie z Partizánskeho až do rekreačného areálu v Malých ...
úsek 2: Cyklotrasa mesta Partizánske – I. etapa
Otvárame ďalší úsek cyklotrasy! Všetkých srdečne pozývame na slávnostné otvorenie 4,6-km úseku Hornonitrianskej cyklomagistrály, ktoré sa uskutoční v sobotu 23. septembra v Partizánskom.
úsek 2: Cyklotrasa mesta Partizánske – I. etapa
Na dvoch kolesách už ochvíľu aj na hornej Nitre Do finále sa blížia aj práce na prvej časti Hornonitrianskej cyklomagistrály – úseku, ktorý spojí Partizánske a Šimonovany.
úsek 2: Cyklotrasa mesta Partizánske – I. etapa
Považskobystričania sa už nevedia dočkať novej cyklotrasy Trenčianska župa neúnavne pracuje na postupnom dopĺňaní ďalších úsekov skladačky 100 kilometrov dlhej Vážskej cyklomagistrály.
úsek: Považská Bystrica - Hranica ŽSK
Reálne kontúry naberá už aj úsek cyklotrasy medzi Ladcami a Púchovom Jeho súčasťou bude železný cyklomost cez staré koryto Váhu, osadiť ho v prípade priaznivého počasia plánujú koncom augusta.
úsek: Ladce - Púchov
Novovybudovaný cyklistický tunel aj príprava na lávku Prvý kontrolný deň na výstavbe ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály z Považskej Bystrice až po hranicu Žilinského samosprávneho kraja priniesol pozitívne správy.
úsek: Považská Bystrica - Hranica ŽSK
Pred nami je 10. ročník obľúbenej cyklokampane. Zapojte sa aj vy a prospejete nielen svojmu zdraviu, ale aj životnému prostrediu.
Koordinácia a spolupráca zástupcov miest, obcí, regionálnych zamestnávateľov, investorov a ďalších skupín je pri budovaní základnej kostry cyklotrás v Prievidzskom a Partizánskom okrese nevyhnutná. Stavbu tejto spojnice zabezpečí Trenčianska župa.
<< < 1 2 3 4 5 > >>