Cyklodoprava a cykloturistika TSK

Takto sme spoločne otvorili cyklotrasu. Nájdete sa vo videu?

 | 
27.07.2021
 | 
úsek: Nové Mesto nad Váhom - Trenčín
 
 
Takto sme spoločne otvorili cyklotrasu. Nájdete sa vo videu?

Časozberné video mapuje slávnostné otvorenie úseku Vážskej cyklomagistrály medzi Trenčínom a Novým Mestom nad Váhom a spoločnú jazdu medzi týmito okresnými mestami. Pozrite si video z dňa, ktorý sa milovníkom cyklistiky v kraji nezmazateľne zapísal do pamäti.

Nový úsek Vážskej cyklomagistrály bol slávnostne sprístupnený pred necelým mesiacom. Trenčiansky samosprávny kraj ho vybudoval s pomocou financií z eurofondov, a to vďaka programu IROP. „Cyklisti sa môžu pohodlne a hlavne bezpečne dostať na dvoch kolesách z Trenčína až do Hornej Stredy, resp. po hranicu Trenčianskeho a Trnavského kraja. Veľmi ma teší, že sa iniciatíva župy, vybudovať 100 km dlhú cyklomagistrálu naprieč celým krajom, stretáva s pozitívnym hodnotením verejnosti. Cyklisti využívajú tri sprístupnené úseky nielen na rekreáciu, ale aj na cestu do práce,“ povedal predseda TSK Jaroslav Baška.

Preneste sa o pár týždňov späť a prežite skvelú atmosféru slávnostného otvorenia najdlhšieho úseku Vážskej cyklomagistrály znova vďaka spomienkam zachyteným v priloženom videu.


Video

Takto sme spoločne otvorili cyklotrasu. Nájdete sa vo videu?

Časozberné video mapuje slávnostné otvorenie úseku Vážskej cyklomagistrály medzi Trenčínom a Novým Mestom nad Váhom a spoločnú jazdu medzi týmito okresnými mestami.

Fotografie

Na koncovom úseku cyklomagistrály je rušno, pozrite si video z oficiálneho otvorenia - 20240605_PB_Cyklotrasa_046w Na koncovom úseku cyklomagistrály je rušno, pozrite si video z oficiálneho otvorenia - 20240605_PB_Cyklotrasa_058w Na koncovom úseku cyklomagistrály je rušno, pozrite si video z oficiálneho otvorenia - 20240605_PB_Cyklotrasa_062w

Videá

Na koncovom úseku cyklomagistrály je rušno, pozrite si video z oficiálneho otvorenia Najnovší úsek Vážskej magistrály prišli slávnostne otvoriť stovky cyklistov
Cyklistický úspech aj za našimi hranicami Do cyklistickej skladačky pribudol viac ako 10km úsek